DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Pediatri Kurumu; kurulduğu günden beri düzenlediği kongre, sempozyum, kurs ve bilimsel toplantılarla her zaman meslektaşlarımızın eğitimine destek vermiştir. Bu eğitim programlarının yanında, çocuklarımızı ilgilendiren sosyal konuları gündeme getirerek, bilimsel platformlarda tartışılmasını ve çözüm önerilerinin sunulmasını hiçbir zaman ihmal etmemiştir.

Bu süreçte genç meslektaşlarımızın eğitim, bilimsel çalışmalar, özlük hakları ve diğer birçok alanda farklı beklentilerinin olduğunu gözlemledik ve Türk Pediatri Kurumu olarak 2011 yılında Genç Pediatristler’i kurduk. Geçtiğimiz bu 6 yılda Genç Pediatristler’in bilimsel platformda çok aktif çalışmaları ve son olarak da EPA/UNEPSA (Avrupa Pediatri Akademisi) bünyesinde EURYPA’yı (Avrupa Genç Pediatristler Birliği) kurmaları, verdiğimiz desteğin boşa gitmediğini bizlere göstermiştir.

1-3 Aralık 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenecek olan 3. Türk Pediatri Kurumu Genç Pediatristler Kongresi’nde hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

Prof. Dr. Mehmet Vural
Türk Pediatri Kurumu Başkanı

Prof. Dr. Fügen Çullu Çokuğraş
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Ömer Faruk Beşer
Kongre Başkanı

Kongre Mekanı

Hilton İstanbul Bosphorus

1-3 Aralık 2017

Haritada Göster